O firmie

Firma Gazmobil  założona została w 1995r. Od początku specjalizujemy się w montażu i serwisie instalacji LPG dzięki temu że byliśmy na rynku  wraz z pojawieniem się branży autogaz mamy solidną wiedzę i doświadczenie. Współpracujemy ściśle z firmą przodującą na rynku w zakresie produkcji instalacji LPG z Białegostoku, która zaoferowała montażystom i użytkownikom rodzinę produktów pod nazwą STAG dających olbrzymie możliwości techniczne. W 2010r. jako pierwsza w Polsce stworzyła sieć Autoryzowanych Warsztatów Serwisowych, wśród których znalazła się nasza firma.

Obsługujemy również instalacje firmy  Prins , KME, Landi Renzo oraz Vialle.

Dzięki dobrze wyposażonemu warsztatowi w urządzenia umożliwiające pełną diagnostykę silnika mamy możliwość rozwiązania każdego problemu związanego z pracą instalacji LPG w samochodzie.
Gazmobil istnieje na rynku od 1995 roku. Właścicielem jest mgr inż. Jacek Poterałowicz, który ukończył studia na Wydziale Transportu Politechniki Śląskiej w Katowicach. W branży montażu instalacji gazowych Jacek Poterałowicz pracuje od 1992 roku. Mamy dobrze wyposażony warsztat posiadamy stacjonarne oraz mobilne stanowiska do komputerowej diagnostyki instalacji zasilania gazem samochodów, urządzenie GP TOOL 100 do diagnostyki elektroniki samochodowej wszystkich marek oraz urządzenie TEXA do obsługi klimatyzacji.